Невалиден банер Невалиден банер

Новини[Информация] CF система с точки

Новини относно сървърите и форума
Потребителски аватар

АВТОР НА ТЕМАТА
ZeLeNiq_MeN CF Daddy
Главен Администратор
Главен Администратор
Регистриран: 24 юни 2017, 01:18
Име в играта: ZeLeNiq_MeN
Любим сървър: Всички сървъри
    Windows 7 Chrome
Контакти:
ZeLeNiq_MeN’s avatar
Loading…

[Информация] CF система с точки

Мнение от ZeLeNiq_MeN CF Daddy » 09 мар 2018, 14:17

Системата с точки е лесна. Няма значение колко часа имате в даден сървър и дали сте пратили смс както по други места за да получите повече пари, животи или специален префикс в сървъра където играете. Нужно е само вашите приятели да гласуват за вас.

Всеки един глас е равен на 1 точка, която може да ползвате в който сървър решите, за каквото пожелаете. За да видите уникалния си линк за точки, е нужно да отворите тази страница, след което натискате на сърцето което е отдясно на ника ви Изображение.
Ако не го виждате сред първите страници, може да ползвате търсачката, като напишете ника с който играете в сървърите:

Изображение

След като сте си отворили профила е нужно да копирате своя линк:

Изображение

в моя случай е https://cs-crossfire.com/vote.php?name=ZeLeNiq_MeN, а самите точки получавате след като ваш приятел натисне на бутона от снимката "Да":

Изображение

Командата в сървърите с която си ползвате точките е /points (Работи само на потребители които имат защита на ника, ако нямате такава може да ползвате командата /reg, за да си го защитите).

Ето една снимка от GhostMod сървъра как изглежда:

Изображение

в случая мога да избера за префикс точки ли да ги обменя или за пари в сървъра.

Ето и 1 точка, на колко префикс точки, пари или животи се равнява:

Във всички сървъри:
2 точки = 1 префикс точка
2 точки = 1 ден ВИП права

[Deathrun[4]Fun] :
2 точки = 1 живот

Knife Respawn, JaILBreaK, ULtiMaTe FuRieN, GhostMod:
1 точка = 50 долара

Dust2 [Only], GunGame, Jailbreak Ultimate:
1 точка = 500 долара

Zombie Plague:
1 точка = 30 ammo packs

Сега и малко информация относно префикс системата ни. Тя също е доста лесна и удобна за ползване.

След като сте заредили точки чрез системата ни или от бууст на сървър, за да си сложите уникален префикс е нужно да напишете /prefix в чата, след което ще ви се отвори менюто за създаване:

Изображение

в случая имам 5 префикс точки, а това се равнява на 5 дни с различен или постоянен префикс.

Ако имате повече от 10 точки в менюто ще ви се покаже и опция с която да си пуснете и зелен чат:

Изображение

на снимката не съм го пуснал, за това мога 11 дни да си слагам префикс, като на всяко слагане на префикс го пускам за 1 ден (1 точка).

Сега избирам префикса ми да е със зелен чат:

Изображение

Тук вече имам право да си сложа префикса за 1 ден, защото ми е взело 10 точки само за зеления чат.

Самото слагане на префикса е лесно, като изберете Next е нужно да напишете дните за които желаете префикса, долу в чата ще ви информира колко най-много може да напишете.

Ако искате за всичките дни, които можете - пишете максималния брой.

Ако искате всеки един ден да ви е различен префикса, го пускате за 1 ден.

При добавяне на съществуващ префикс, дните се добавят към вече активираните дни, така,че няма да си изгубите вече избраните дни, единствено ще са ви нужни още 10 точки за да продължите със зелен чат.

Изображение

1 префикс точка = 1 ден

11 префикс точки = 1 ден със зелен чат или 11 дни с различен префикс без зелен чат.

С опцията "Send Points" пращате префикс точки на друг играч в сървъра, след избиране на тази опция пишете колко точки искате да му дадете от общите ви, след това избирате играча на когото желаете да ги пратите.
Изображение

This topic has 2 replies

Регистирай се за да видиш всички мнения в темата.

Регистрация Влез

Върни се в “Новини”